| |
 
     
 


 
  O firmie
 

Firma GESCRAP POLSKA Sp. z o.o. należy do hiszpańskiej Grupy Kapitałowej GESCRAP z siedzibą w Bilbao. GESCRAP jest częścią większej grupy – REIMASA. Głównymi akcjonariuszami REIMASA są Grupa Velasco i Grupa Gonvarri.

W Polsce firma GESCRAP POLSKA Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2004 roku. Siedziba znajduje się we Wrześni, 50 km od Poznania, w sąsiedztwie firm Gestamp Polska Sp. z o.o. i Gonvarri Polska Sp. z o.o. produkujących blachy samochodowe dla VW Polska.

Najbliższe plany grupy GESCRAP to inwestycje w Niemczech i Szwecji oraz nowe oddziały w Polsce.


Główne założenia naszych usług, które sprawiły, że REIMASA należy do liderów na hiszpańskim rynku stali są następujące:

  Orientacja na klienta. Dostosowujemy się do potrzeb i żądań klienta zarówno w zakresie rodzaju usług, jak i parku maszynowego, czynnika ludzkiego, godzin, regulacji prawnych…
     
  Świadczymy usługi 24 godziny na dobę i 361 dni rocznie.
     
  Wykwalifikowany zespół pracowników. Doświadczenie i profesjonalizm, 50 lat w sektorze metalurgicznym i 20 lat w recyclingu.
     
  Odpowiednie środki techniczne (prasy do metalu, kartonu i plastiku, nożyce do cięcia blachy ruchome i stałe, dźwigi i żurawie stałe i ruchome, ciężarówki z żurawiami, wywrotki, ciężarówki do transportu odpadów niebezpiecznych, kontener, zgniatarki…) zarówno technologicznie jak w odniesieniu do bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Szacunek dla środowiska naturalnego.


 
 
wykonanie:  
 ITAC

Gescrap Polska Sp. z o.o. stosuje na swoim terenie, na podstawie Zezwolenia wydanego, zgodnie z obowiązującymi przepisami, przez Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki, urządzenie wytwarzające promieniowanie rentgenowskie - analizator rentgenowski. Działalność ta nie stanowi zagrożenia dla środowiska zewnętrznego i populacji.